Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Contact icon 1 Contact icon 2

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza Daikin?

Przeglądając ofertę oczyszczaczy powietrza można się złapać za głowę, który wybrać? Liczba modeli, marek jest tak duża, że nie dziwi nas fakt, że możemy mieć problem z wyborem tego najlepszego dla nas. Mnogość funkcji, przycisków oraz filtrów dodatkowo utrudnia nam wybór, bo w końcu jaki filtr do oczyszczacza wybrać, skoro samych oczyszczaczy jest … tysiące. Aby rozwiać trochę Wasze wątpliwości dzisiaj przyjrzymy się bliżej marce Daikin i oferowanym przez nich oczyszczaczom.

Marka Daikin

Marka Daikin obecna jest na polskim rynku już od 15 lat, ale jej doświadczenie w produkcji energooszczędnych rozwiązań sterowania klimatem jest znaczenie dłuższe. Ich urządzenia znane są i cenione na całym świecie z uwagę na wysoką jakość w porównaniu do optymalnej ceny. Wszystkie oczyszczacze powietrza Daikin korzystają z najnowszych osiągnieć technologicznych uwzględniając przy tym wymogi ochrony środowiska. Dbając o użytkownika – zapewniając mu najwyższy poziom komfortu i zdrowy, bezpieczny sen,

Oczyszczacze powietrza Daikin to jakość i ponad 80 – letnie doświadczenie.

Jak działają oczyszczacze powietrza Daikin?

Oczyszczacze powietrza Daikin zmniejszają objawy alergii, co jest najbardziej uciążliwe w okresie wiosennym. Poprawiają komfort użytkownika,  a tym samym ułatwiają oddychanie. Dostępne na rynku modele mają różną wydajność. Urządzenia te wychwytują większość dostępnych w powietrzu zanieczyszczeń, aczkolwiek należy pamiętać o tym, że nie każdy model pasuje do każdego pomieszczenia. Marka Daikin stworzyła dwa, warte rozważenia do zakupu, modele oczyszczaczy MC70L i MCK75J (z funkcją nawilżania), które filtrują powietrze w oparciu o 6-stopniowy system rozkładu i usuwania zanieczyszczeń. Dodatkowo potrafią pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 46 m2, co oznacza, że będą one odpowiedne do małych mieszkań.

Oczyszczacze powietrza Daikin są praktycznie niesłyszalne, co sprawia, że można je umieścić także w pokoju małego dziecka, co nie wpłynie na jego sen, ponieważ dyskretna praca na poziomie 16 aBa jest porównywalna do szeptu.

Jakie jeszcze zalety mają oczyszczacze powietrza Daikin?

  • Niewielkie rozmiary
  • Blokada dziecięca
  • Łatwe czyszczenie
  • Niska waga

Filtry do oczyszczaczy Daikin

Najprostsze modele oczyszczaczy Daikin posiadają przede wszystkim filtr HEPA, bądź czasem zintegrowany z filtrem węglowym. Pozwala on usunąć z powietrz większość szkodliwych cząstek, w tym te najgroźniejsze dla naszego zdrowia PM 2.5. Są one najtańsze i zazwyczaj pozwalają oczyścić powietrze jedynie w małym pomieszczeniu.

Jeżeli zależy nam na wydajniejszej pracy, powinniśmy zainwestować w porządny filtr węglowy, ale wówczas cena takiego oczyszczacza Daikin będzie wyższa. Za dobrej klasy oczyszczacz zapłacimy ponad 2000 zł.

Modeli oczyszczaczy powietrza Daikin jest naprawdę bardzo wiele. Dostosowane są one do potrzeb użytkowników, wielkości pomieszczeń, w których mają być umieszczone, a także do naszych możliwości finansowych. Wszystko to sprawia, że zapewnienie sobie komfortu oddychania i zdrowia wcale nie jest trudne. Wystarczy wybrać dla siebie odpowiedni oczyszczacz powietrza Daikin.

Jak zapewnia producent: Intensywne wyładowanie Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleść i szkodliwe związki chemiczne, poprzez rozkład i fragmentację ich białek.