Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Contact icon 1 Contact icon 2

Formy płatności

W sklepie FiltryPlus.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Filtryplus.pl  zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Filtryplus.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

Przelew należy zrealizować na rachunek : 38 1050 1461 1000 0090 8046 9845, ING Bank

 

Karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). Płatność kartą płatniczą, dostępna w ramach płatności obsługiwanych przez operatora usługi “imoje” – ING Bank Śląski SA oraz operatora usługi Stripe.  Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

BLIK, Pay by link,

Szybki przelew – szybkie płatności realizowane przez operatora usługi “imoje” – ING Bank Śląski SAPrzelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Wirtualne portfele (GooglePay, ApplePay)

Podmiotem obsługującym płatności online jest ING Bank Śląski SA., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005459, kapitał zakładowy w kwocie 130.100.000,00 zł opłacony w całości, NIP: 634-013-54-75, REGON: 271514909.

Podmiotem obsługującym płatności online jest Stripe, Inc. 510 Townsend Street San Francisco, CA 94103, USA. Jest to  globalna platforma płatnicza pozwalająca na możliwość akceptowania płatności online od klientów z całego świata. Specjalizuje się w obsłudze płatności elektronicznych, znana z wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz efektywności usług.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Gotówką przy odbiorze Towaru: płatność realizowana w sklepie stacjonarnym w Rawie Mazowieckiej