Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Contact icon 1 Contact icon 2
oczyszczacz-powietrza-tcl

Oczyszczacz powietrza TCL

Jaki filtr do oczyszczacza TCL wybrać?

Rynek oczyszczaczy powietrza powiększa się z roku na rok, tym bardziej, że zainteresowanie nimi również rośnie. Poszukujemy modelu, który spełni nasze oczekiwania, a jednocześnie będzie przystępny cenowo. Jednym z takich produktów jest oczyszczacz powietrza TCL. Podpowiadamy, czy warto go kupić i jaki filtr do oczyszczacza powietrza TCL wybrać?

Oczyszczacz powietrza TCL, czyli kilka słów o marce

Marka TCL to jeden z największych producentów elektroniki użytkowej. Korporacja, o międzynarodowym charakterze, swoją główną siedzibę ma w Huizhou w Chinach. Powstała w 1981 roku, a w 2010 była 25 pod względem wielkości producentem elektroniki dla konsumentów i szóstym co do wielkości producentem telewizorów. Nieco wcześniej, bo w 2018 roku była marką numer 2 na świecie, zaraz po Samsungu, w liczbie sprzedanych telewizorów.

Marka posiada także montownie telewizorów LCD w Żyrardowie, a także centrum badawcze W Warszawie, które to zajmuje się głównie sztuczną inteligencją.

Co wyróżnia oczyszczacz powietrza TCL od innych tego typu urządzeń?

W zależności od modelu oczyszczacz powietrza TCL może być wyposażone w bardzo wiele różnych funkcji i filtrów, które to gwarantują wysoką skuteczność oczyszczania. Nowoczesna technologia oczyszczania, pozwala na usunięcie z powietrza pyłu, smogu, wirusów, bakterii, grzybów czy też nawet roztoczy, pyłów mniejszych od PM2.5. Oczyszczacze powietrza TCL zapewniają dobrej jakości powietrze, co sprzyja alergikom. W zależności od modelu, produkt może być przeznaczany do różnych powierzchni od 15 do nawet 105 metrów kwadratowych.

Oczyszczacze powietrza TCL różnią się także wydajnością. Jeżeli poszukujemy modelu bardziej zaawansowanego, możemy wybrać także produkt z funkcją automatycznego nawilżania i dobierania właściwego programu oczyszczania, w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Ta pierwsza sekcja wykorzystuje czujnik wilgotności oraz temperatury, dzięki czemu urządzenia samo zapewnia optymalne nawilżenie powietrza, uwzględniając przy tym aktualną temperaturę. Produkty TCL oferują wiec możliwość monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Doskonale także usuwają nieprzyjemne zapachy, pozostawiając powietrze świeżym i rześkim.

Jaki filtr do oczyszczacza powietrza TCL?

Filtry do oczyszczaczy powietrza TCL dostępne są w różnych wersjach, w zależności od modelu. Możemy je nabyć w wersji podstawowej, jaki i antyalergicznej, antybakteryjnej czy też antyoksydacyjnej. Usuwają one nie tylko szkodliwe substancje występujące w powietrzu, ale także nieprzyjemne zapachy, czy chorobotwórcze ustroje i alergeny. Tak bogaty wybór filtrów sprawia, że produkty TCL, doceniają najbardziej wymagający klienci.

Ile kosztuje oczyszczacz powietrza TCL?

Oczyszczacze powietrza TCL nie są drogie. Ich ceny zaczynają się już od ok. 300 zł. Najdroższe modele nie przekraczają zaś kwoty 1000 zł., oznacza to, że może sobie na nie pozwolić praktycznie każdy. Co więcej, cieszą się one dużą popularnością użytkowników, którzy nie szczędzą im pozytywnych komentarzy.

Ile kosztują filtry do oczyszczaczy powietrza TCL?

Podstawowy filtr do oczyszczacza powietrza TCL możemy zakupić już za ok. 50 zł., niemniej jednak zdecydowana większość z nich to koszt około 130 – 200 zł, co oznacza, że ich cena równa się 1/3 lub nawet ½ wartości samego oczyszczacza.

Szukasz odpowiedniego filtra do swojego oczyszczacza powietrza, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.