Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Contact icon 1 Contact icon 2
Levoit carbon lv-pur131

Jaki filtr do oczyszczacza Levoit?

Levoit to amerykańska marka, która rozpoczęła produkcję oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza stosunkowo niedawno, jednaj jej produkty szybko zyskują rzesze nowych zwolenników. Na polskim rynku dostępna jest głównie w poprzez serwis internetowy Amazon bądź na Allegro.. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się marce i odpowiedzieć na pytania: czy warto kupić oczyszczacz powietrza Levoit i jaki filtr do oczyszczacza Levoit kupić?

Oczyszczacze powietrza Levoit

W Polsce mało kto słyszał obecnie o oczyszczaczach powietrza Levoit, a szkoda. Te nowoczesne urządzenia zyskują coraz większą rzeszę fanów na całym świecie. Mimo krótkiej historii już udało im się podbić światowe targi. W 2020 roku, mimo trwającej pandemii, na 3 dni w Hamburgu spotkali się eksperci z całego świata, zebrało się, aby wybrać zwycięzców prestiżowej nagrody IF Design Award. Z 7 298 zgłoszeń na całym świecie było tylko 1453 zwycięzców, wśród których znalazł się oczyszczacz powietrza Levoit Core 300 True HEPA. Urządzenie to zostało docenione przez ekspertów na tle innych oczyszczaczy powietrza, których ceny często są kilkukrotnie wyższe aniżeli te należące do marki Levoit.

Misją firmy od zawsze było staranne projektowanie urządzeń, które miały służyć współczesnym użytkownikom, podnosząc tym samym standardy branżowe.

Jakie funkcje posiadają oczyszczacze powietrza Levoit?

  • 3 poziomy filtracji powietrza.
  • 3 tryby prędkości pozwalające dostosować pracę urządzenia do różnych warunków.
  • Inteligentny tryb pracy automatycznej dostosowujący się do jakości powietrza w otoczeniu.
  • Praca nocna umożliwiająca komfortowy sen.
  • Wydajność do 30 m/kw.
  • Idealne rozwiązanie dla osób z problemami alergicznymi.
  • Wyłapywanie i neutralizacja zapachów gotowania, zwierząt domowych i dymu papierosowego.
  • Obsługa z poziomu telefonu komórkowego dzięki inteligentnej aplikacji, połączonej po sieci wifi.

Oczyszczacze powietrza wyposażone zostały w wysokiej jakości filtr True HEPA, który współpracuje z bardzo dokładnym filtrem wstępnym i filtrem z węglem aktywnym, wychwytując aż 99,97% zanieczyszczeń o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. Technologia VrtexAir wykorzystuje cyklonowy system przepływu powietrza, aby przyspieszyć cyrkulację powietrza, skutecznie filtrując zanieczyszczenia, a technologia QuietKEAP zmniejsza hałas i odporność na ścieranie wydłużając tym samym żywotność silnika.

Jaki filtr do oczyszczacza Levoit?

Jeżeli już kupiliście oczyszczacz powietrza Levoit nie musicie wcale kupować oryginalnych filtrów przez Amazona, ale z powodzeniem na stronie FiltryPlus.pl dostaniecie ich wysokiej jakości zamienniki. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco rozszerzać ofertę naszych produktów, dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo odpowiedni filtr do oczyszczacza, nawet niszowej marki, a jeżeli nie znajdziecie – napiszcie do Nas. Z pewnością pomożemy.